<oembed><version>1.0</version><provider_name>Muegge</provider_name><provider_url>https://muegge-group.com/en/</provider_url><author_name>muegge</author_name><author_url>https://muegge-group.com/en/author/muegge/</author_url><title>Plasma array (large area) - MA6000Y-023BC - Muegge</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="F5NQIgAC00"&gt;&lt;a href="https://muegge-group.com/en/product/flaechenplasmaquelle-ma6000y-023bc/"&gt;Plasma array (large area) &#x2013; MA6000Y-023BC&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://muegge-group.com/en/product/flaechenplasmaquelle-ma6000y-023bc/embed/#?secret=F5NQIgAC00" width="600" height="338" title="&#x201C;Plasma array (large area) &#x2013; MA6000Y-023BC&#x201D; &#x2014; Muegge" data-secret="F5NQIgAC00" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;